polityka

Polityka prywatności

privacy_policy1. Wszystkie Twoje dane zbierane za pośrednictwem tego bloga są chronione i nie będą w żaden sposób udostępnione osobom trzecim.

2. Wszystkich czytelników bloga obowiązuje Polityka Prywatności zamieszczona na tej stronie.  Jeśli nie akceptujesz Polityki Prywatności na tym blogu, nie odwiedzaj tego serwisu, nie komentuj, nie bierz udziału w ankietach.

3. Podczas Twojej wizyty na blogu, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

4. Gdy kontaktujesz się ze mną za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp., przekazujesz mi swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

5. W żadnym wypadku nie będę sprzedawał i udostępniał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

6. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na mojej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

7. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a mną, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytania.

8. Witryna „Zapiski Pita” wykorzystuje ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas jej przeglądania, abym wiedział jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych. Służą również do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.

9. Blog geeks.kondeusz.pl stworzyłem, aby dzielić się uwagami i poradami z czytelnikami i przekazywać swoje spostrzeżenia. Prezentowane we wpisach rozwiązania nie są jednakowo skuteczne dla każdego. Należy zapoznać się z wiedzą przekazaną przeze mnie i następnie dostosować do swoich obecnych warunków.
Moje własne wpisy zgadzają się zawsze z moją opinią i właśnie opinią są.
Komentarze napisane przez czytelników odnośnie artykułów na blogu, nie zawsze są zgodne z moją opinią.

10. Kontakt z  osoba zbierająca dane: Piotr Kondeusz, Nowa Sarzyna, Polska.

Zastrzegam sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.