Polityka Prywatności

1. Wszystkie Twoje dane zbierane za pośrednictwem tej strony są chronione i nie będą w żaden sposób udostępnione osobom trzecim.

2. Wszystkich czytelników bloga obowiązuje Polityka Prywatności zamieszczona na tej stronie.  Jeśli nie akceptujesz Polityki Prywatności na tym blogu, nie odwiedzaj tego serwisu, nie komentuj, nie bierz udziału w ankietach.

3. Podczas Twojej wizyty na stronie, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

4. Gdy kontaktujesz się ze mną za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp., przekazujesz mi swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

5. Gdy komentujesz nasze wpisy, Twój adres email nie będzie widoczny i nie będzie wykorzystywany w innym celu niż do kontaktu z Tobą. Twoje imię i nazwisko, lub pseudonim będzie widoczny dla wszystkich odwiedzających. Jeżeli nie zgadzasz się z tym – nie komentuj.

6. W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali ani udostępniali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

7. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

8. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a nami, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytania.

9. Witryna „Piotr i Marcin online” wykorzystuje ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas jej przeglądania, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych. Służą również do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.

10. stronę geeks.kondeusz.pl stworzyliśmy, aby dzielić się uwagami i poradami z czytelnikami i przekazywać swoje spostrzeżenia. Prezentowane we wpisach rozwiązania nie są jednakowo skuteczne dla każdego. Należy zapoznać się z wiedzą przekazaną przeze nas i następnie dostosować do swoich obecnych warunków.
Nasze wpisy zgadzają się zawsze z naszą opinią i właśnie opinią są.
Komentarze napisane przez czytelników odnośnie artykułów na stronie, nie zawsze są zgodne z baszą opinią.

Kontakt z osobą zbierająca dane: Piotr Kondeusz, Nowa Sarzyna, Polska. Tel: 660980981

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.